Články

Články týkající se hudební teorie, hudebních nástrojů a hry na ně
Statistika: 240 článků |  17 autorů
CONVERSE ZKUŠEBNA all inclusive

CONVERSE ZKUŠEBNA all inclusive

23.4.2013 - Kategorie: Instrumenty
Máte kapelu, ale nemáte kde zkoušet? Tento problém si můžete ze svého seznamu vyškrtnout, vyřeší ho za vás Converse. Zaregistrujte se jednoduše na http://bandzone.cz/zkusebna.html  , rezervujte si volné hodiny a zkušebna je vaše. Od 1. března zde můžete během tzv. Converse Free Hours zkoušet navíc ZCELA ZDARMA, i s vypůjčenými nástroji.
 
Ze spolupráce společnosti Converse a serveru Bandzone.cz vzešel unikátní projekt pro hudebníky všech žánrů a stylů. Už nemusíte hledat ty správné prostory. Na Praze 4 se začátkem března otevírá nová zkušebna i s nástroji pro všechny hudební nadšence. V rámci tzv. Converse Happy Hours navíc můžete zkoušet každý den od 12:00 do 16:00 zcela zdarma.

Zkušebna bude v provozu minimálně do konce roku a zahrát si může přijít úplně každý. Marketingová manažerka Converse Lucie Holíková k tomu říká: "Přemýšleli jsme o aktivitě, která by nebyla jen propagací značky, ale měla by skutečně nějaký smysl. A napadlo nás, že ne každá kapela si může dovolit vlastní zkušebnu, hlavně v začátcích, a že by bylo fajn, kdybychom jim takovou možnost mohli dát. A tak vznikly Converse Happy Hours."

Otevřeno bude každý den od 10:00 do 22:00 a mimo Converse Free Hours se cena za hodinu bude pohybovat mezi 200Kč a 300Kč. Cena zahrnuje i zapůjčení hudebních nástrojů od společnosti Music City, což není ve sdílených zkušebnách zrovna běžné. Majitel Bandzone.cz Michal Novák dodává: "Zkušebna je připravena i pro naprosté začátečníky, kteří třeba vlastní nástroje ani nemají. Šlo nám hlavně o to, zpřístupnit ji mladým nadšencům, dát jim možnost vyzkoušet si nástroje, zahrát si spolu a vybudovat si k hraní vztah. "

Ať už se cítíte jako příští Kurt Cobain, nebo jsou vaše hudební ambice teprve v začátcích, nebojte se přijít hudebně vyřádit.

KDE: Bělehradská 7/13, Nusle, Praha 4 (areál vinařských závodů)

 


Zvětšit mapu

Jiří Polášek
Diskuse k článku