Diskuse

Diskuse o hudebních stylech, kapelách, hudebních nástrojích, technice hry, aj.

Téma: Corkari

5.6.2007 19:15 [holkoun]
Corkari - Kategorie Akce
sice to je v blby sekci ale to je fuk:-)

tohle mi prislo do emailu (ani nevim od koho), tak snad to neni hoax:-)


Ahoj Kubo,
uplynulo 5 let a opět nám vybrali zkušebnu. Tentokrát dokonce odnesly i věci, který se daj použít, a ne jako posledně, kdy nám vzali jen nefunkční aparaturu.
Takže mám prosbu jestli bys tímto emailem neobeslal své známé muzikanty, kteří by v bazarech mohli nalézt nasledující modely:
- tama swingstar (to tusim byly) vínově červené, na kopáku na vnější bláně otvor a nálepka SSOGE (červená a ne moc velká)
- iron cobra dvojšlapka..asi i s bednou, nápadně zaprášená s možnými stopami pilin:) (to jak mu lítaj třísky z paliček:)
- basový aparát ROCKWELL (opravdu asi není moc těhle kusů (je starší)), transistor, jen hlava, potažená takovou oranžovo-růžovou koženkou s nápisem rockwell na čelní straně + basovej box 15" - neznačkový, ale ta hlava je poznatelná na první pohled
- kyt. kombo Marshal VS65R - taky UNIKAT - to protože nefunguje reverb (pružinky sou odmontovaný) a je tam jinej reprák naž originální gold back. Je tam Celestion 12H (nebo takový divný písmeno--sakra--)

Ještě nějaký mikrofony atd. ale to nemá cenu vypisovat..možná leda 12linovej mix Mc Crypt (taky unikátní kousek..je to příšerná věc..tu bych mu i dal kdyby chtěl..každopádně to se na pultech taky jen tak nevidí, takže kdybyste něco z těch věcí někde zahlídli, prosím pište na earthbound@centrum.cz

Jinak počítáme s tím 6-8.8. a těšíme se.
zatim čus!!
=T=

--
Kuba Němec
jakubnemec@gmail.com
www.poslednikapka.cz
www.zvirevdire.wz.cz
ICQ: 197-791-423
Skype: kuba.nemec