Diskuse

Diskuse o hudebních stylech, kapelách, hudebních nástrojích, technice hry, aj.

Téma: Celestion nebo něco jiného?

23.2.2010 9:54 [rrezen]
Celestion nebo něco jiného? - Kategorie Nástroje > Boxy a reproduktory
Ahoj, mám doma... kombo Nemesis By Eden RS210 (320W zesilovač + 2x10´´ 100W repra (4 ohmy)). Chtěl bych si pořídit nové, lepší a výkonější reproduktory. Přemýšlel jsem nad Celestion nebo Eminence, ale spíše celestion. Jen bych chtěl poradit, která repra Celestion by byla nejvhodnejší, výkonná atd. a nebo bych se měl raději rozhodnout pro něco jiného? (pod kombem mám napojenou ještě bednu, ve které hraje 1x 15´´ 150W neznámé značky).
Předem díky za rady!

Seznam příspěvků:

[0..4 / 4] Strana:  1 | Všechny | Poslední 
Pořadí:   Čas vložení    Uživatel 
23.2.2010 20:43 [V.Silver]
Re:
já osobně nemám s basovýma Celestionama dobrou zkušenost, míval jsem v kombíčku Eminence Beta 15'' a hrálo to jako prase, ale to už je pár let. Zkus se poohlídnout, jestli bys někde nesehnal repro VOLT, ty jsou velice dobrý :)

http://www.voltloudspeakers.co.uk/About_Us/about_us.html
23.2.2010 22:53 [Jura The Riot]
Re:
trochu OT: Slyšel tady někdo Fane AX.15.300B?
23.2.2010 23:59 [V.Silver]
Re: Jura
slyšel jsem o nich, ale přímo je jsem neslyšel naživo... :(
24.2.2010 8:20 [XY]
Re:
Zdravím,

Volt repra dřív mělo v nabídce Prodance...možná by ještě něco vyštrachali, některý jejich modely byly opravdu zajímavý.

Já bych se teda do té výměny nepouštěl a raději bych zkusil výměnu celého komba..za jiné. Nebo hlavu a box. Když to prodáš a přidáš si k tomu cenu za ty repra co bys do toho kupoval...

Ono né každej reproduktor Ti tam půjde dát kvuli "Omáži" a taky tam máš určo driver, který je k těm reprum odlazenej účiností, a vůbec celá výhybka bude navržená k těmhle konkrétním reprákům...jsou to sice drobnosti, ale může to kvuli tomu nedopadnout...

Ale pokud opravdu chceš, tak třeba Markbass dává B&C Speakers..ikdyž maj asi svoje "custom" repra, min v barevném provedení:-)

http://www.thomann.de/de/cat.html?gf=10_zoll_lautsprecher&oa=prd

Tady jsou 10" repra, kde najdeš i "náhradní" do různejch basovejch aparátů. Taky řešení. Ony ty repra co se dávaj do basových aparátů maj většinou trochu jinej průběh než PA repra.

[0..4 / 4] Strana:  1 | Všechny | Poslední