Diskuse

Diskuse o hudebních stylech, kapelách, hudebních nástrojích, technice hry, aj.

Téma: Co je to za song?

25.6.2010 0:05 [kremator]
Co je to za song? - Kategorie Interpreti
Potřeboval bych poradit. Od rána mi v hlavě zní jeden úryvek. Je to lehce rytmicky upravená melodie Big Benu v punkovém (možná i s dvojšlapkou) podání. Nemůžu si vzpomenout, kde jsem to slyšel. Tipoval bych to na nějakou českou kapelu typu V.T.Marvin, může to být ale i zahraniční. Taky je možné, že to byla nějaká lokální banda. Kdyby někoho něco napadlo, sem s tím. Připadám si jako Al Bunda (hmm hmm him...)

Seznam příspěvků:

[0..1 / 1] Strana:  1 | Všechny | Poslední 
Pořadí:   Čas vložení    Uživatel 
2.9.2016 7:58 [kremator]
Re:
Měl bych další hudební oříšek pro fajnšmekry. Kdysi dávno jsem na ČR3 - Vltava slyšel záznam z live jazzového koncertu. Název byl něco jako "John Nowak trio", prostě jméno a trio (nejspíš...). Moderátor o nich mluvil, jako že jsou hodně známí - byl to záznam živého koncertu z nějakého známého klubu a hráli v podstatě hodinu v kuse takovou poloimprovizaci na téma známé melodie - namátkou si vybavuji třeba Star Wars Theme a Imperial March, jízda Valkýr, něco z My Fair Lady, atd. Samozřejmě v jazzovém stylu, takže člověk se musel hodně snažit, aby to poznal:)

Říkal jsem si, že to jméno si do rána zapamatuji, ale samozřejmě jsem ho zapomněl...netušil by někdo, co by to mohlo být?
[0..1 / 1] Strana:  1 | Všechny | Poslední