Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Roland - Cube-30X

Cube-30X

Roland - Cube-30X

kombo

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
10/10 (Počet: 1)
Ovládání:
10/10 (Počet: 1)
Spolehlivost:
10/10 (Počet: 1)
Vzhled:
10/10 (Počet: 1)
Zvuk:
10/10 (Počet: 1)
Cena:
9/10 (Počet: 1)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
10/10 - S tímhle kombem jsem naprosto spokojenej. Sice nemám zkušenosti z koncertů, ale myslím si, že zrovna tahle kostička rapidně převyšuje požadavky jen pro domácí cvičení.
Ovládání:
10/10 - Ovládání se mi zdá jako vcelku dobře rozmístěné. Umístění ovládacích prvků je nahoře, což je paráda při hraní vestoje. O jednoduchosti nastavování snad jen to, že se s ním člověk skoro ihned po vybalení určitě musí zžít. Je to sice na úkor přesnější nastavitelnosti efektů, ale zase taková ztráta to, alesoň u mě, není. Jen škoda, že není dodávaný foodswitch, ale to rozhodně nemění nic na mém hodnocení.
Spolehlivost:
10/10 - Kombo je na rozích opatřeno ochranými lištami a mřížka chránící reproduktor je opravdu hodně uzpůsobená na tlumení ran při přepravě. Ovládací prvky jsou vnořené do těla komba, takže i ty jsou spolehlivě chráněny.
Vzhled:
10/10 - Tohle je docela subjektivní záležitost, ale myslím si, že se tohle kombo za vzhled rozhodně stydět nemusí.
Zvuk:
10/10 - Škála možných zvukových nastavení je široká. Z komba lze vytáhnout křišťálově čistá zvuk a snadno se pokračuje přes blues, crunch až k metalu. Asi každý si najde svůj zvuk. Výborná je reakce na změnu polohy ovladače gainu. Po zvukové stránce bych hodnotil jako universálně vybavené kombo.
Cena:
9/10 - Cena v lednu roku 2008 byla 6000 Kč, což mi přijde v pohodě na to, co kombo nabízí, ale na druhou stranu proč by nemohlo být levnější, že? :) Jinak jsem ho kupoval přes net.