Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Laney - TT50H

TT50H

Laney - TT50H

hlava

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
8/10 (Počet: 1)
Ovládání:
8/10 (Počet: 2)
Spolehlivost:
9/10 (Počet: 2)
Vzhled:
8.5/10 (Počet: 2)
Zvuk:
8.5/10 (Počet: 2)
Cena:
6.5/10 (Počet: 2)

Hodnocení produktu:

Ovládání:
7/10 - Ja nejsem moc hracicka, ale i pro kamose co jsou je to fakt slozity. Nicmene zase by toho meli potaky hodne umět, ale nějaky tam jsou podle meho skoro zbytecne
Spolehlivost:
10/10 - Vlastnil jsem veci od Laney a zkusenost s nimi mam vynikajici takze tady davam plnej
Vzhled:
8/10 - Nevim jak ostatni ale mě se celkem libi, zejmena kdyz to berem spolecne s boxem, akorat tech tlacitek jak jsem psal vejš je tam nějak moc :-))))
Zvuk:
8/10 - Kdyby to slo dalbych za sebe 7,5. Me to trochu zklamalo, protoze jsem mel prave zkusenost se starsima aparatama od Laney. Mozna je to taky tim ze to nejni tipicke Metalovej aparat tak mi tam chybi jasna citelnost zvuku - No nevim. Zvuk je pro me trochu nevyrazne, ale idealni je si to vyzkušet v prodejne. Jsem zvedav jak se vam bude libit.
Cena:
5/10 - Damy a panove, nakupni cena je hrozna. Je to drahy !!! Kdo by mel zajem tak mi napiste mail a sezenu ho uplne novej a dohodnem se na dobre ceně.
Celkový dojem:
8/10 - Je to obrovská tříkanálová hlava. Má taky MIDI, což se snad do budoucna bude hodit. Ale jsem na tyhle vychytávky trochu levý. :c)))) Masakroidní je chromovaný čelní panel pod poťákama, ale dílenské zpracování trošku vázne. Jinak je to velmi zajímavá hlavajzna. :c)
Ovládání:
9/10 - Ovládání je v pohodě. Kromě toho, že je to plnohodnotný tříkanál, je ještě na každém kanále volba úpravy zvuku Pro subjektivní potřebu. Slouží k tomu pár přepínačů, které dělají se zvukem pěkné kousky. :c)
Spolehlivost:
8/10 - Osmičku dávám, protože bych si představoval malinko "upravenějších" pár drobností co do vizuálu (trochu křivě našroubované ucho - jinak velmi masivní; trochu křivě našroubované logo vpředu). :c) Ale chromovaná mřížka nad lampama vzadu nahoře je efektní a hezky zapuštěná. :c)) Poruchovost - nevím. Je to nový, takže doufám, že bude sloužit dlouho. :c)))
Vzhled:
9/10 - Jak jsem se zmínil v úvodu - vypadá v pohodě a líbí se mi ten chromovaný panel. :c) Taky je fajn, že není široká jako Marshall, který je co do tohoto rozměru nehorázný. :c))))))
Zvuk:
9/10 - Zvuk se mi líbí. Je třeba si s poťákama a přepínačema ještě trochu pohrát. Zatím na to nebylo moc času. Ale splnilo to moje očekávání od zvuku, který jsem chtěl, než jsem se rozhodl pro konkrétní model. Má to trochu dravosti Peaveye, basů víc, než moc (i na čistém zvuku jsem na trojce). :c))) A taky ty EL34 na konci tomu taky dodají odpovídající "tvrdost" (mám na mysli jistou strnulost) zvuku. Ještě bych chtěl malinko doladit třetí kanál - vyhodit ECC83 a nahradit je 12AX7 EHX. :c)) Možná to udělám na celém preampu. Uvidíme. :c)))
Cena:
8/10 - Cena je vzhledem k možnostem a výkonu adekvátní. Mám funglovku. Vzhledem k vybavení a zvukovým variacím je cena přijatelná. Stála mě 26.000,- Kč. Ve výbavě je i footswitch, což je výhodou. Tlačítek pět (skoro MIDI kontroler). :c))))))))))))))