Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Jackson - DK2L Dinky Left Hand

DK2L Dinky Left Hand

Jackson - DK2L Dinky Left Hand

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
8/10 (Počet: 1)
Zvuk:
8/10 (Počet: 1)
Vzhled:
9/10 (Počet: 1)
Kvalita:
10/10 (Počet: 1)
Cena:
8/10 (Počet: 1)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
8/10 - Stojí za to,když vyměníte snímače. Dost specifický nástroj možnostmi.
Zvuk:
8/10 - Jedním slovem-perfektní, ALE: musíte vyměnit snímače. kytara má kombinaci H-S-S a má Duncan designed. Mají slabý signál a poměrně nevýrazný projev. Můžu potvrdit,že po výměně za RM ceramic bridge se zvuk vyhoupl opravdu o pěkně velký kus nahoru. Teprve po tom kytara ukázala co umí-do té doby svůj potenciál schovávala.Single coily stejný problém- vyměnit co nejdříve a nestačíte se divit:-).Sustain přímo ovlivněn snímači.S RM o dost lepší. Jinak zvukově si zahrajete opravdu všechny styly,je to neuvěřitelně univerzální nástroj s netuctovým zvukem. Už jen neoblíbená kombinace H-S-S mluví za vše. Dřevo Olše. Zvuk je zkrátka pěkně vyvážený a poměrně originální. Sám osobně hraju na ní spíše metálek,ale častokrát ocením kvalitní, opravdu čistý zvuk.
Vzhled:
9/10 - Vzhled je moc pěkný, mám tmavou červenou metalízů. Lak byl bez chybičky, krémové orámování krku vypadá moc hezky a jako celek to vše dohromady hodí hezkou rockovou/metalovou kytaru nejen pro tyto styly. O tom si ale každý může udělat obrázek sám:-).
Kvalita:
10/10 - Co se týče kvality, ta je jedním slovem špičková. Alespoň co se týče povrchu, dřeva, různých spojů, rovnosti krku, pražců atd. Zkrátka vše je precizní,jen ten hardware. šroubky jsou typický "reznoucí tvaroh", kde se poměrně brzy vyčochtají hrany na imbus. Takže vám vlastne vznikne kulatý šroubek. Nutno podotknout, že tenhle problém mívá většina kytar do těch max. 15 000,- kč. A to tremolo. Je to to licencované JTP co stojí kolem 2000,- kč. Ladění drží správně, ovšem když dlouho dělate extrémy(např. dive bomba úplně dolu, či vytáhnutí nahoru na opravdu dlouho), měli byste počítat s menším rozladěním. Obecně vzato,tremolo je v otázce funkčnosti na poměrně dost dobré úrovni. To se ale ovšem nedá řící o kvalitě. Ta je o něco horší,ale jak se zdá, po roce užívání to má vliv stále jen na estetiku, vypadá "zašle", ale funguje stále dobře. Páka je bohužel šroubovatelná,vznikne vůle, ale to se dá upravit nějakým kroužkem co jsem kdysi viděl někde na netu. Potenciometr na volume se chová asi tak, že na 90% dráhy se nic neděje a na 10% se teprve začína ztlumovat. Takže houslové efekty jsou poměrně hodinářská práce. Pouze u mého kusu. Jinak dřevo je opravu pěkné,spoje krku a hlavy atd. jsou opravdu výborně udělané. Výroba v Japonsku
Cena:
8/10 - Kupováno ještě za nějakých 12 500,- kč (pár dní předtím než se zdražila na 15k :-) ) v Chomutově u Ference, dovezená od Houdek.cz. Kytara přišla hezky seštelovaná. Cena je adekvátní kvalitě a zvuku, kterou tenhle červenej superstrat nabízí.