Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Blackheart Engineering - BH5H Little Giant Head

BH5H Little Giant Head

Blackheart Engineering - BH5H Little Giant Head

hlava
5W, Single-Ended, Class A amp powered by an EL84 and voiced through a 12AX7 preamp tube. The Blackheart Little Giant BH5H is a truly classic boutique amplifier design delivered in a robust, stylish package. With a switchable pentode/triode selector and 3-band EQ controls you get the only amp in its class to deliver true tonal range, from instantaneous punch to deliciously greasy overdrive, and with precise control over output volume. Every feature of the Blackheart BH5H represents zealous dedication to true quality in tone, looks and ruggedness. Under its sexy exterior you'll find a 16 gauge steel chassis, with 1/2" corner radiuses and meticulous tolex work insuring years of reliable performance.

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
10/10 (Počet: 2)
Ovládání:
10/10 (Počet: 2)
Spolehlivost:
10/10 (Počet: 1)
Vzhled:
7.5/10 (Počet: 2)
Zvuk:
9/10 (Počet: 2)
Cena:
10/10 (Počet: 2)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
10/10 - Paráda. Obstál jak ve zkušebně tak na podiu. Mezi levnými nízkowattážními Classsáčky je na špici. Je to takový malý "špinavec" s ideální výbavou a zvukem. Skvělý je výstup na všechny běžné typy impedancí reproboxů.
Ovládání:
10/10 - Je to asi jako by řekl BB King, že co má víc jak tři knoflíky je už podezřelý. Tohle má sice čtyři, ale pro potřeby tohoto zesilovače ideální. Basy, středy, výšky a Volume. Dál je tu ještě přepínač 5/3W (pentoda/trioda v konci). Není nic co by se nato nedalo nepochopit.
Spolehlivost:
Zatím nebudu hodnotit bodově protože zesilovač nemám ozkoušený v delším časovém období.
Jinak můžu říct, že konstrukce je skvělá a dílenský zpracování víc než dobré. (nechápu, že je někdo schopen za tyhle peníze takhle vyrobit)
Keramické patice, dvojstranná deska a kvalitní součástky. Pro jistotu jsem líp proletoval potenciometry (mimochodem Aplha pots).
Vzhled:
8/10 - hezký design, který podtrhuje filosofii výrobce
Zvuk:
9/10 - Trioda - měkký zvouček, který nejde tak snadno do crunche
Pentoda - transparentnější na nižší volume, ale od poloviny jde do zkreslení. Daleko agresivnější. Při nakrmení pěkně zazpívá.

V cestě vašemu zvuku stojí pouze dvě flašky a jeden rezistor. Skvěle tedy funguje setup hlava-kytara-kabel-zesilovač. Čistý "kanál" tedy tvořit stahnutím volume na kytaře

Charakter se dá pěkně doladit správným výběrem lamp a reprobedny.
Cena:
10/10 - níž to snad ani nejde. 3400,- nový
Celkový dojem:
10/10 - Parada. Za ten necely mesic, co se u me prcek vyhriva, mi nejak zacina cernat srdce:)
V primem porovnani s Epiphone Valve Junior Head vychazi Blackheart jednoznacne zvukove i vzhledove lepe.
Ovládání:
10/10 - Ovladani zcela trivialni, ctyri potaky, vypinac a prepinani 3W/5W..V jednoduchosti je krasa..
Spolehlivost:
10/10 - Zatim slape, jak ma..
Vzhled:
7/10 - Vzhled neni uplny luxus, vidim v tom Crateovinu:)Nekde musim dat <10:)
Zvuk:
9/10 - 9 pred vymenou stock lampicek, uvidime po vymene..v 5W nadherne pruzracny, cisty, az kristalicky zvuk zhruba do poloviny drahy volume potaku, pote zacne zvuk ostrit a pres zvuk ala ACbleskDC se hlavinka dostane k drsnemu OD(ne metal)..pri 3W se mi zvuk zda pomerne zahuhlany, mekci, zvlastne komprimovany, v konecne fazi nelepe znejici nezli v 5W rezimu..nicmene zmena hlasitosti rezimu 3W/5W je znatelna vic, nez jsem predpokladal..
Cena:
10/10 - Lehce pres 3k??Coze??Jak??Kdy??Mate ho na sklade??:))