Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Digitech - EX-7 Expression Factory

EX-7 Expression Factory

Digitech - EX-7 Expression Factory

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkové hodnocení:
9/10 (Počet: 1)
Ovládání:
8/10 (Počet: 1)
Spolehlivost:
10/10 (Počet: 1)
Zvuk:
9/10 (Počet: 1)
Vzhled:
10/10 (Počet: 1)
Cena:
8/10 (Počet: 1)

Hodnocení produktu:

Celkové hodnocení:
9/10 - Šikovná univerzální věc. Umí toho hodně a obsahuje vše jen v užitečném rozsahu.
Ovládání:
8/10 - Je to občas náročný nesplést se, co který souosý dvoupoťák ovládá. Přiřazování zkreslovačů jednotlivým modulacím je taky trochu komplikované, ale dá se to naučit. Blbá je nutnost speciálního, nestabilizovaného adaptéru.
Spolehlivost:
10/10 - Zatim nemám výhrady a to jsem 2. majitel. Ale kolegovi se rozletěl pedál po pár kváknutích. Výtky ohledně křehkosti Digitechů jsem zaznamenal i jinde.
Zvuk:
9/10 - Něco jsem porovnal s analog. originálem, tedy s Cry Baby. Zvukovej rozdíl nepatrnej, v kapele se ztratí. Ostatní modulace budou na podobně vysoké úrovni. EX7 jsem si koupil hlavně kvůli zvuku Synthy sweel z efektu Space Station. To je takovej pěknej táhlej synťákovej zvuk. Tam ani nejde o simulaci, protože původně je také digitál. Totéž lze říci o Whammy. Zde je vlastně obsaženej klasickej Whammy, i když ořezanější o některé zvuky. Ale ty v EX7 jsou ty nejpoužívanější, bohatě stačí.
Ohledně zkreslení platí totéž. Mám i DF7, kde jsou tytéž zvuky. Opět jsem porovnal s analogovými předlohami. Malej rozdíl při detailním poslechu je, ale neřešil bych.
Pokud chcete užít EX7 jen jako zkreslení bez modulace, přejděte do modu Uni Vibe, kde pedál funguje také jako Off vibráta.
Na dvojitý výstup lze v různém gardu nasadit Speaker simulátor. Zajímavé je, že je funkční i při Bypass, takže ho můžete použít k jiné, předřazené zkreslovací krabici.
Vzhled:
10/10 - Neřešim, jde o zvuk. Černá je elegant.
Sympatická je velikost kvákadla. Nezabere tolik místa jako Whammy.
Cena:
8/10 - Z 2. ruky za 3t. Co nadělám. Dnes už jde o raritu, myslím, že časem bude docela vyhledávaná.