Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Zoom - GFX-8

GFX-8

Zoom - GFX-8

kytarový procesor

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkové hodnocení:
9/10 (Počet: 1)
Ovládání:
10/10 (Počet: 1)
Spolehlivost:
10/10 (Počet: 1)
Zvuk:
8/10 (Počet: 1)
Vzhled:
9/10 (Počet: 1)
Cena:
0/10 (Počet: 0)

Hodnocení produktu:

Celkové hodnocení:
9/10 - Ve svojí době bezkonkurenční volba. Midi, efektová smyčka, spousta efektů uvnitř. Velké možnosti nastavení. I dneska myslím velmi dobře vybavený stroj.
Ovládání:
10/10 - Ovládání celkem jasné. Efekty jsou rozdělené do bloků, jejichž pořadí nejde měnit. Dají se dělat okamžité změny ve zvuku díky spoustě potenciometrů bez programování. Celkem šikovně navržené ovládání.
Spolehlivost:
10/10 - Po pěti letech bez jediného problému.
Zvuk:
8/10 - Nejvíc se z multiefektů většinou diskutují zkreslení/simulace aparátů. Tady to velká sláva není. Z těch co tu byly továrně nastavené se mi jich moc nelíbí. Vlastně dřív se mi líbily asi dva módy, ale od té doby, co jsem pořídil lampové kombo (Peavey Classic 30) Tak už se mi nelíbí ani jedna simulace. Naštěstí si můžete nastavit vlastní typ zkreslení, což je docela mocný nástroj. A tam jsem si nastavil jeden trochu hi-gain zvuk, který používám, když už nestačí decentní zkreslení Classica. Ostatní efekty jsou podle mě výborné. Chorusy už jsem slyšel lepší (třeba danelectro Cool Cat je parádní) ale flanger, bend chorus a některé dynymicky modulační efekty jsou výborné stejně jako některé reverby a delaye. Kvákadlo díky velkým možnostem nastavení také ok. Speaker simulator je ale celkem na nic. Celkově ale spokojenost. Hodně sem experimentoval se zapojením a nakonec to mám tak, že kytara jde přímo do Zooma, který má v efektové smyčce předzesilovač komba a výstup z efektu rovnou do koncového zesilovače komba. To je ideální řešení. :) Celkově jsem se zvukem spokojen.
Vzhled:
9/10 - Mně se líbí
Cena:
Kupoval jsem ho před pěti lety. Už ani nevím kde za 11 900Kč. V té době nebylo myslím nabušenějšího multiefektu za tyhle peníze :) Dneska šli ostatní výrobci hodně dolů s cenami, takže už to nejlepší volba určitě není. Za tu cenu se prodává nový ZOOM G9.2tt a to bude pravděpodobně jinačí maso :o) Takže bez známky. Tenkrát za 10, dneska tak za 5 :)