Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Ibanez - SZ320

SZ320

Ibanez - SZ320

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
3/10 (Počet: 1)
Zvuk:
2/10 (Počet: 1)
Vzhled:
9/10 (Počet: 1)
Kvalita:
9/10 (Počet: 1)
Cena:
3/10 (Počet: 1)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
3/10 - Kytaru si chtěl původně zakoupit náš druhý kytarista z kapely. Nástroj byl zapůjčen na několik dní tak byla možnost ho řádně otestovat v reálném provozu na různých typech aparátů a to: ADA MP1 Classic,
Peavey Classic, multiefekt ZOOM GFX8 a porovnat s dalšími nástroji podobné cenové relace.Po několikadením testování jsem musel konstatovat, že nástroj je vhodný pouze pro velmi nenáročného začátečníka který neklade důraz na celkový zvuk nástroje ale pouze na vizáž nástroje.
Zvuk:
2/10 - Bohužel na celolampových aoparátech se projevil velmi špatný zvuk nástroje hlavně při zkreslení. Od 12. pražce nahoru nástroj nešel za rukou, tón bylo potřeba z něj dolovat, prostě jedno velké trápení.
Nejdřív jsem myslel, že na vině jsou použité snímače ale poklepem jsem zjistil že bombírování horní desky je pouze natvarovaná překližka, tudíž v nástroji je minimálně dřeva.
Nástroj jsme porovnávali s B.C.Rich Assassin, Fender Telecaster Mex a Les Paul Ephiphone.
Vzhled:
9/10 - Jedná se o typ PRS v perfektní a hlavně efektní povrchové úpravě.
Kvalita:
9/10 - Preciznost práce se zdá perfektní, nástroj byl dobře seřízen - nebylo co vytknout.
Cena:
3/10 - Nástroj se prodává v ceně do 13000,-, za tuto cenu se mi zdál relativně levný, bohužel po reálném vyzkoušení a otestování v kapele musím konstatovat, že vzhledem k herním vlastnostem je výrazně předražený, herní standart odpovídá tak nástroji maximálně za 4-5 000,-.