Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Marshall - Mode Four

Mode Four

Marshall - Mode Four

hlava

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
6.7/10 (Počet: 3)
Ovládání:
8.3/10 (Počet: 3)
Spolehlivost:
9/10 (Počet: 3)
Vzhled:
9.7/10 (Počet: 3)
Zvuk:
3.3/10 (Počet: 3)
Cena:
3/10 (Počet: 3)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
9/10 - vypadá skvěle mě se moc líbí
Ovládání:
9/10 - k dokonalosti něco chybí
Spolehlivost:
10/10 - klasika
Vzhled:
10/10 - paráda
Zvuk:
6/10 - pololampa a zvuk který mě moc nesedí není tak dobrý a vubec se nevyrovná jcm800
Cena:
4/10 - No marshal co dodat
Celkový dojem:
8/10 - Je to hustej design, když jsem to viděl poprvé, tak jsem si řekl to musím mít!!!! Hradba jako kráva! 350W!!! To musí zabíjet!!!!
Ovládání:
6/10 - pohoda
Spolehlivost:
9/10 -
Vzhled:
9/10 - Jak už jsem psal,prostě super. A když jsem si přečetl test v Music-store tak jsem byl plně rozhodnutej, že si ho pořídím. 350 výkon a toho brutálního geinu, od lampáče k nepoznání, silně podobný zvuk USA hig-geinovím zasíkům, no samá chvála. Vlajková loď firmy MARSHALL. A když jsem zjisti že na to hraje Daron Malakian z System of a down, tak se pocit jen umocnil!!!!
Zvuk:
1/10 - Když jsem to uslyšel!!!! Tak mi padla čelist!!! V životě jsem nic tak HROZNÉHO neslyšel!!! Zajímalo by mě,kolik časopisu M.-S.přišlo peněz na účet za kladné hodnocení? A kolik asi Daronu přišlo za ty krásný fotky? Naštěstí jsem to nekoupil! No nic, pravda je taková, pokud jste z vesnice doporučuji ho na mlácení obilí! A pokud né tak o jiném využití nevím, snad pro ty basáky,jak psal kolega. Můj Rockwell hraje líp a Daron mastí na Mesa. Tak ahoj Jime, jednou se to povede, neboj.
Cena:
4/10 - Vzhledem k tomu co to má za výkon, super!
Celkový dojem:
3/10 -
U mě slušný propadák - je mnohem vhodnější pro kreativního basáka než pro kytaristu, který chce "konečné řešení".
Ovládání:
10/10 -
Velmi dobré a logické - nemůžu nic vytknout.
Spolehlivost:
8/10 -
Sice ho nemám (naštěstí, proboha), ale co vím od známého, tak vydrží hodně moc špatného zacházení - jako tradičně všechny maršály. Známý pracuje jako zvukař u firmy, která ho má v arzenálu nástrojové aparatury na půjčování kapelám na fesťákách, takže ten zesík dostává za uši takovým způsobem, že si to ani neumíte představit - a drží... :-)
Vzhled:
10/10 -
Nemám rád zlato, ale MF vypadá fakt pěkně a drsně.
Zvuk:
3/10 -
Pokud porovnám poměr zvuk/cena, je to fakt hodně špatné. Kam se poděla dynamika a barva? Výkonem tranďákového konce se to fakt dohnat nedá, navíc výkon 350W je naprosto nesmyslný i pro Darona Malakiana (hraje na to vůbec?). Je to prostě valvestate se silným koncem a luxusním ovládáním. Pokud máte v kapele jednu kytaru, dá se zvuk použít, ale jen dokud není přímé porovnání. Totiž ve chvíli, kdy druhý kytarista nahodí nějakou rozumnou celolampu a dojde ke konfrontaci, MF odchází (díky svému placatému zvuku) do věčných lovišť a už se dá jenom vysmažit jeho volume, což se samozřejmě může zdát někomu bezva, ale je to jen placebo, které kvalitní zvuk nemůže nahradit. Až bude tenhle zesík stát pod 20 tisíc, dal by se někomu doporučit, ale jak už píšu nahoře, dle mého názoru spíš na basu.
Cena:
1/10 -
Nesmyslně předražený - nákup tohoto zesiku za MO cenu je opravdu hovadina. Užitnou cenu odhaduju tak na 60 % ceny nového.